Konferencja HR na szpilkach we wrześniu w Bydgoszczy

Dzisiaj wypełniam moje obowiązki patrona medialnego i polecam Wam wydarzenie dla kobiet w Bydgoszczy. 28-29 września odbędzie się tam kolejna, dwunasta edycja  konferencji “HR na szpilkach”. Wydarzenie jest przeznaczone dla kobiet biznesu, zainteresowanych nową wiedzą i umiejętnościami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Bydgoska edycja wydarzenia składa się z dnia konferencyjnego (28 września) i dnia warsztatowego (29 września).

Dzień konferencyjny

Podczas dnia konferencyjnego wystąpią eksperci i eksperci w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi – Stella Brala, Marzena Jankowska, Dawid Stefaniak, Krystian Dryniak, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Magdalena Nowacka. Ich wystąpienia będą dotyczyły angażowania pracowników, zwiększania efektywności pracy dzięki treningowi siły i odporności psychicznej, posługiwania się inteligencją emocjonalną przy ocenie kandydatów pracy, rekrutacja w mediach społecznościowych, poszukiwanie talentów i zarządzanie nimi oraz analityka zasobów ludzkich w zarządzaniu różnorodnością.

Dzień warsztatowy

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty „Kobieta HR w działaniu – skuteczna liderka w organizacji”, które poprowadzi Magdalena Nowacka. Prowadząca jest trenerką, konsultantem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i biznesu, z ponad 14-letnim doświadczeniem zawodowym w HR. Warsztaty przeznaczone są dla menedżerek HR i mają pomóc im w świadomym budowaniu swojej pozycji w firmie i marki osobistej. Omawiane zagadnienia skupią się wokół motywacji uczestniczek, sposobów, w jaki działają, przedsiębiorczości, komunikacji, asertywności i elementów negocjacyjnych.

O konferencji HR na szpilkach

Konferencja HR na szpilkach to cyklicznie organizowane wydarzenie dla kobiet pracujących w HR, które chcą daje rozwijać się w tym obszarze. Jego formuła zakłada dwudniowe wydarzenie: konferencja i warsztat. Organizatorem jest Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., firma specjalizującą się w doradztwie personalnym oraz organizacji konferencji i warsztatów branżowych.

Strona www konferencji: HR na szpilkach – Bydgoszcz