HR na Szpilkach – zaproszenie na konferencję we Wrocławiu

Zapowiadam kolejne wydarzenie z cyklu HR na Szpilkach organizowane przez Grupę Most Wanted. Odbywa się ono we Wrocławiu w dniach 20-21 czerwca 2017 r. a tematem przewodnim są współczesne wyzwania HR. Mam przyjemność patronować wydarzeniu. 

Konferencja

Pierwszego dnia wydarzenia, 20 czerwca, odbędą się prezentacje. Konferencję otworzy wystąpienie przedstawicieli organizatorów – Grupy Most Wanted. Pierwszy z zaproszonych gości, Krystian Dryniak, opowie o wykorzystaniu mediów społecznościowych w rekrutacji przez pracodawców. Kolejna prelegentka, Marlena Dryniak, opowie o treningu siły i odporności psychicznej, zwiększającym efektywność w pracy. Następnie Magdalena Nowacka przybliży zagadnienia związane z analityką HR. Dominika Syper pokaże skuteczne sposoby na budowania zaangażowania, Magdalena Fedor i Karol Zamojski opowiedzą o talentach z perspektywy organizacji a Ewa Mukoid opowie o komunikacji.

Warsztaty

Drugi dzień, 21 czerwca, jest w całości przeznaczony na warsztat “Znaczenie kompetencji emocjonalnych – czyli inteligencja emocjonalna w pracy HR-owca”. Poprowadzi go Barbara Chruślicka. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się jak w pracy mówić o emocjach, jak budować przyjazne i wspierające relacje i jak się konfrontować. Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli też przeanalizować własny styl funkcjonowania emocjonalnego i stworzyć własny plan działania w zakresie pracy nad emocjami.

O wydarzeniu

HR na szpilkach jest cyklem konferencji organizowanych przez Grupę Most Wanted! Sp. z o.o., firmę specjalizującą się w doradztwie personalnym oraz organizacji konferencji i warsztatów branżowych. Formuła konferencji jest zawsze ta sama: jednodniowa konferencja z następującym po niej dniem warsztatowym (uczestnicy decydują, czy biorą udział w jednym czy też w obu dniach wydarzenia). Konferencja adresowana jest do interesujących się nowymi trendami w zarządzaniu zasobami ludzkimi, komunikacją wewnętrzną i mediami społecznościowymi.

Więcej informacji i bilety: http://www.hrnaszpilkach.pl/hrns/


Partnerzy