Szkolenia

Wykładowca akademicki - współpraca z uczelniami

Współpracuję z renomowanymi polskimi uczelniami wyższymi. Wykładam na studiach I i II stopnia oraz studiach podyplomowych.

Szkolenia social media

Jestem pasjonatką mediów społecznościowych. Tym, czego się nauczyłam, dzielę się podczas warsztatów i szkoleń dotyczących social media.

Szkolenia public relations

Karierę trenerki biznesu rozpoczynałam od szkoleń dotyczących public relations. Tę tematykę szkoleń wciąż kontynuuję, uzupełniając ją o nowe zagadnienia związane z dynamicznym rozwojem technologii.

Szkolenia marketingowe

Jako product marketing manager miałam również do czynienia z wybranymi obszarami marketingu. W ramach szkoleń z zakresu marketingu dzielę się wiedzą, którą wówczas uzyskałam i tą, którą na bieżąco aktualizuję.

Dlaczego ja? Doświadczony trener biznesu

Lista szkoleń, które do tej pory przeprowadziłam, wraz z liczbą dni szkoleniowych.

 

 

Prowadzę:

  • szkolenia marketingowe
  • szkolenia public relations
  • szkolenia social media.

Dotyczą one m.in. takich obszarów, jak  zastosowanie badań w komunikacji, tworzenie strategii komunikacyjnych (PR, social media), mierzenie efektów działań PR. Organizuję szkolenia samodzielnie lub we współpracy z firmami szkoleniowymi i organizatorami konferencji. Zajęcia mają charakter otwarty lub zamknięty, w zależności od potrzeb zamawiającego szkolenie. Przygotowując je, staram się przekazać uczestnikom jak najwięcej informacji praktycznych, wynikających z mojego ponad sześcioletniego doświadczenia w public relations.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą ze mną w tym zakresie, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub pod adresem e-mail: kontakt(at)annamiotk.pl.