Konferencja HR na Szpilkach w Rzeszowie

Dzisiaj zapraszam do Rzeszowa. Już za nieco ponad tydzień odbywa się tam konferencja z cyklu HR na Szpilkach, dotycząca zastosowań mediów społecznościowych w rekrutacji. Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane Czytelniczki!

HR na Szpilkach w Rzeszowie

Kolejne wydarzenie z cyklu HR na Szpilkach odbędzie się 11 i 12 października w Rzeszowie. Wydarzenie jest przeznaczone dla kobiet biznesu, zainteresowanych nową wiedzą i umiejętnościami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Edycja rzeszowska wydarzenia składa się z dnia konferencyjnego (11 października) i dnia warsztatowego (12 października). To okazja, aby poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem social mediów, dowiedzieć się jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów, poznać techniki zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Będzie można również dowiedzieć się jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w organizacji.

Źródło: materiały organizatorów

Dzień konferencyjny

Dzień konferencyjny będzie składał się z wystąpień ekspertów i ekspertem z doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR. Swoje prezentacje przedstawią Krystian Dryniak, Łukasz Szymula, Justyna Faliszek Majewska, Maja Gojtowska, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Anna Mikulska. Tematy poruszane podczas wystąpień to między innymi – rekrutacja w social mediach, motywacja 2.0, wizerunek, który wspiera w karierze, zarządzanie różnorodnymi pokoleniami w organizacji, zarządzanie talentami oraz zarządzaniem doświadczeniem kandydatów w odniesieniu do employer brandingu.

Dzień warsztatowy

Drugi dzień konferencji to tradycyjnie dzień warsztatowy. Tym razem został on przeznaczony na warsztat “Social media w HR i rekrutacji”. Warsztaty poprowadzi Maja Gojtowska, ekspert w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations.

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak:

  • Projektować działania rekrutacyjne w social media
  • Określić etapy candidate journey
  • Mapować punkty styku kandydata z marką w Internecie
  • Budować profile i ogłoszenia przyjazne wyszukiwarkom
  • Budować społeczności kandydatów wokół firm
  • Ogłaszać nowe oferty
  • Prowadzić dialog z kandydatami
  • Monitorować efekty swoich działań

Dzięki uczestnictwu w warsztacie uczestnicy będą mogli swobodnie stosować media społecznościowe w ramach działań rekrutacyjnych czy podejmować dialog z kandydatami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wydarzenie i organizator

Konferencja “HR na Szpilkach” to cyklicznie organizowane wydarzenie dla kobiet pracujących w HR, które chcą daje rozwijać się w tym obszarze. Jego formuła zakłada dwudniowe wydarzenie: konferencja i warsztat. Organizatorem jest Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., firma specjalizującą się w doradztwie personalnym oraz organizacji konferencji i warsztatów branżowych.

Więcej informacji i zapisy:

Strona konferencji: HR na Szpilkach – Rzeszów


Partnerzy