HR na Szpilkach w Warszawie – kolejna edycja konferencji

HR na Szpilkach w Warszawie – kolejna edycja wydarzenia Grupy Most Wanted. Tym razem nie tylko patronuję, ale też preleguję. Tyle w telegraficznym skrócie. 

Kolejne wydarzenie z cyklu HR na Szpilkach odbywa się w Warszawie, w dniach 23-24 listopada, w Hotelu Belweder – Rezydencja Klonowa. Jak zawsze, składa się z dwóch dni: dnia konferencyjnego i dnia warsztatowego.

Dzień konferencyjny

Dzień konferencyjny to tradycyjnie pierwszy dzień konferencji HR na Szpilkach w Warszawie. We czwartek, 23 listopada, będą miały miejsca wystąpienia eksperckie. Po prezentacji organizatora konferencji, Grupy Most Wanted, głos zabierze Katarzyna Janas, która opowie o angażowaniu pracowników – jak je badać, budować i utrzymywać. Następnie Alicja Gotowczyc przybliży temat mentoringu, natomiast Magdalena Malicka opowie o rozwoju kompetencji miękkich. Maja Gotowska opowie o wdrażaniu nowych pracowników, a Anna Mikulska – o tym, jak doświadczenia kandydatów wpływają na markę pracodawcy. Magdalena i Karol Zamojscy przedstawią prezentację na temat talentów i sposobów ich poszukiwania w organizacji. Na końcu wystąpię ja, z zagadnieniami na temat budowy marki osobistej w mediach społecznościowych.  

Dzień warsztatowy

W piątek, 24 listopada, odbędzie się dzień warsztatowy HR na Szpilkach w Warszawie. Będzie poświęcony tematowi „Budowa marki osobistej rekrutera – podstawą skutecznej rekrutacji”. Warsztat poprowadzi Maja Gojtowska – ekspert w dziedzinie Employer Brandingu, PR i komunikacji wewnętrznej. Maja pokaże, jak o swój wizerunek powinna zadbać osoba zajmująca się rekrutacją – i ona jest sprawdzana przez kandydatów w mediach społecznościowych. Przemyślany wizerunek w social media to szansa na zrekrutowanie lepszych kandydatów. Uczestniczki poznają zasady planowania wizerunku, narzędzia służące do budowy marki osobistej, przeprowadzą analizy własnych profili i opracują indywidualne plany wdrożeniowe.

hr na szpilkach w warszawie

Źródło: materiały organizatorów

Wydarzenie i organizator

Konferencja “HR na Szpilkach” to cyklicznie organizowane wydarzenie dla kobiet pracujących w HR, które chcą daje rozwijać się w tym obszarze. Jego formuła zakłada dwudniowe wydarzenie: konferencja i warsztat. Organizatorem jest Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., firma specjalizującą się w doradztwie personalnym oraz organizacji konferencji i warsztatów branżowych.

Więcej informacji i zapisy na HR na Szpilkach w Warszawie:

Strona konferencji: http://www.hrnaszpilkach.pl/