XV Kongres Badaczy PTBRiO – zaproszenie

XV Kongres Badaczy PTBRiO już za tydzień, czyli 16-17 października, jak zwykle w warszawskim hotelu Marriott. Gorąco zachęcam Was do udziału – w tym roku annamiotk.pl jest jednym z patronów, jak możecie podejrzeć na grafice umieszczonej na końcu wpisu.

Dlaczego warto wziąć pod uwagę Kongres Badaczy? Organizatorzy, czyli Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii, podkreśla, że warto, bo:

  • Ze względu na sposób wyboru prezentacji – decyduje temat i zawartość zgłoszenia, aby Rada Programowa przegłosowała przyjęcie prezentacji.
  • Show sesji specjalnej – krótkie podsumowanie trendów na rynku, dokonywane w formie specjalnego spektaklu. Prelegencji mają kilka minut, dlatego starają się nadać swojemu wystąpieniu jak najbardziej atrakcyjną formę. Zobaczcie sami:

  • Goście specjalni – tuzy świata biznesu, nauki i mediów: Jan Krzysztof Bielecki, prof. Wojciech Cellary, prof. Andrzej Leder, Chris Niedenthal, Wojciech Orliński, prof. Piotr Sztompka, Jacek Żakowski.
  • Kilkuset uczestników – zarówno ze strony firm badawczych, jak i przedstawicieli marketingu/badań po stronie firm. Znakomita okazja do networkingu 🙂
  • Research Mix Party – niektórzy koledzy badacze mówią, że to najważniejsza część Kongresu i czekają jej z niecierpliwością. Jak w zeszłym roku w klubie Opera.

Więcej informacji o Kongresie Badaczy znajdziecie tutaj:  www.kongresbadaczy.pl

Organizatorami Kongresu Badaczy są: PTBRiO oraz OFBOR. Sponsorem głównym XV Kongresu jest Ariadna Ogólnopolski Panel Badawczy.

Z kim z Was w takim razie się spotkam?

kongres badaczy

Sponsorzy XV Kongresu Badaczy