Nowa odsłona Newspoint

czyli trochę autolansu.

Rzadko piszę o mojej pracy, ale to praca ostatnio spowodowała częstszą nieobecność na blogu. W Newspoint sporo zmian. Po pierwsze, wprowadziliśmy nowy, połączony panel, w którym możecie oglądać wyniki i z social media, i z portali (dotychczas mieliśmy dwa osobne systemy).  Jest to oczywiście beta, więc wszelkie komentarze i sugestie są mile widziane. Test można zamówić tutaj.

Po drugie, wprowadziliśmy nową identyfikację wizualną. Zupełnie zmieniliśmy barwy logotypu, a także staraliśmy się, aby bardziej odzwierciedlał znaczenie naszej nazwy. Nowa ikonka przypomina symbol kanału RSS – i o to właśnie chodziło. Tagline z kolei podkreśla kompleksowość naszej oferty – kiedyś pozycjonowaliśmy się przez monitoring internetu, ale ponieważ w trakcie naszego działania doszły nowe usługi, stwierdziliśmy, że konieczna jest tutaj zmiana.

Po trzecie – mamy nową stronę. Możecie ją obejrzeć pod adresem www.newspoint.pl. To wersja początkowa, którą jeszcze w tej chwili uzupelniamy i poprawiamy.

Jak widzicie, to był dla mnie bardzo pracowity czas, bo w te trzy rzeczy byłam mocno zaangażowana. Nie zasypiamy jednak gruszek w popiele i pracujemy już nad nowymi pomysłami (ale o tym na razie cii).


Partnerzy